krystyna.korzak@icloud.com
+48 601 579 580
  Powróć do wszystkich zabiegów
  Udostępnij na Facebooku

Sunekos

Na czym polega zabieg Sunekos?

Zabieg Sunekos przypomina mezoterapię igłową. Po uprzednim znieczuleniu skóry podajemy w odstępach około 1,5 cm (czyli rzadziej niż w typowej mezoterapii) depozyty preparatu Sunekos 200 lub Sunekos 1200. Po podaniu preparatu Sunekos skórę przemywamy i nakładamy po zabiegu serum witaminowe lub krem regenerujący.

Co wchodzi w skład preparatów Sunekos 1200 i Sunekos 200?

Gama produktów Sunekos to połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz specjalnie dobranej, opatentowanej sekwencji aminokwasów, takich jak: glicyna, L-prolina, L-walina, L-alanina i L- leucyna. Tak unikatowy skład skutecznie wpływana regenerację macierzy pozakomórkowej i poprzez stymulację i odżywianie fibroblastów jest w stanie wyprodukować nowy kolagen, elastynę oraz kwas hialuronowy.

Jakich efektów możemy się spodziewać po zabiegu Sunekos?

Zauważalna jest poprawa nawilżenia powierzchownej i głębokiej warstwy skóry, ma silne działanie przeciwstarzeniowe. Zabiegi z użyciem Sunekos mają na celu skuteczne wygładzenie i wyrównanie zmarszczek oraz modelowanie konturów twarzy.

Jakie obszary ciała można poddać zabiegowi z użyciem Sunekos?

Zabieg możemy wykonać na dowolnym obszarze ciała takich jak twarz, szyja, dekolt, ramiona, dłonie, brzuch, czy wewnętrzna strona ud.

Ile zabiegów Sunekos należy wykonać, aby uzyskać optymalny efekt?

Już po pierwszym zabiegu zauważamy optymalny efekt, jednak dla pełnego efektu należy wykonać 1 zabieg Sunekos 1200 plus około 3-4 zabiegów Sunekos 200, które wykonujemy po 7-10 dniach. Następnie robimy przerwę, a następnie w 4 i 7 miesiącu od ostatniego zabiegu wykonujemy po 1 zabiegu Sunekos 1200 i Sunekos 200.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Sunekos?

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry i skłonności do tworzenia się bliznowców.

Cennik

Sunekos
Sunekos 200 700,00 zł
Sunekos 1200 1200,00 zł