krystyna.korzak@icloud.com
+48 601 579 580
  Powróć do wszystkich zabiegów
  Udostępnij na Facebooku

Kwas hialuronowy - soft lifting

Soft Lifting tzw. „miękki  lifting” to metoda rewitalizacji skóry, która opiera się na śródskórnym wstrzyknięciu preparatu stabilizowanego kwasu hialuronowego w sposób podobny do mezoterapii, w której jednak dotychczas stosowano tylko kwas hialuronowy niestabilizowany.

Zabieg polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego śródskórnie i/lub podskórnie przy zastosowaniu, tzw. miękkiej kaniuli, której koniec jest tępo zakończony. Dokonując aplikacji kaniulą nie dochodzi do uszkodzenia naczyń i ważnych nerwów. Użycie techniki „miękkiego liftingu” minimalizuje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych i daje naturalny efekt. Kwas hialuronowy tworzy dodatkową siatkę, rodzaj ‘rusztowania’, które zapobiega tworzeniu się zmarszczek i pozwala modelować owal twarzy. Ze względu na specyficzne właściwości kwasu hialuronowego, jednocześnie poprawia się kondycja skóry i jej nawilżenie.

Wskazania

  • Wrażliwa skóra wokół oczu
  • Delikatna okolica ust
  • Cienka skóra twarzy
  • Wrażliwa skóra dekoltu
  • Leczenie blizn potrądzikowych
  • Grzbiety rąk

Przeciwwskazania

Ciąża i okres karmienia piersią; zaburzenia krzepnięcia krwi; opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne; skóra źle tolerująca iniekcje (skłonności do blizn i zwłóknień); alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach lub środkach przeciwbólowych i znieczulających; niewyrównana cukrzyca; choroba nowotworowa; choroby autoimmunologiczne.

Efekt

Do osiągnięcia optymalnego efektu zalecane są 3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodniowych. Cykl zabiegów można powtórzyć po 6 miesiącach.

Preparat może być podany dla osób w każdym wieku, które pragną aby ich skóra miała naturalny, zdrowy i młody wygląd, a efekty są naprawdę spektakularne! Twarz staje się widocznie odmłodzona, owal twarzy wymodelowany i podniesiony, zmarszczki zredukowane a skóra twarzy długotrwale nawilżona, promienna i świeża.

Cennik

Kwas hialuronowy - soft lifting
1 ampułka 600 zł