krystyna.korzak@icloud.com
+48 601 579 580

O mnie i moim gabinecie

Moją pasją jest odkrywanie i kreowanie Twojego naturalnego piękna. Znajdziesz u mnie, skrojoną na miarę Twoich potrzeb, szeroką gamę zabiegów z zakresu nowoczesnej i skutecznej medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Medycyna estetyczna to kolejny etap w moim życiu zawodowym, który trwa już kilkanaście lat. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach praktycznych oraz kongresach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Śledzę światowe trendy, ale nowości w swojej praktyce wprowadzam ostrożnie. Wybieram zabiegi skuteczne i bezpieczne, które poprawiają jakość skóry i wyrównują niedoskonałości pojawiające się z upływem lat. 

Medycyna estetyczna to połączenie medycyny i sztuki. Dlatego terapia u każdego pacjenta przebiega indywidualnie, a głównym celem jest subtelna poprawa wyglądu.  

Aby poprawić wygląd – nie wystarczy wykonać zabieg estetyczny. Styl życia, odżywianie, prawidłowa gospodarka hormonalna mają również ogromny wpływ - i o tym rozmawiamy.

Wierzę, że dzięki wartościom, które wyznaję: profesjonalnemu i życzliwemu podejściu do pacjenta zachęcę Państwa do wizyty w moim gabinecie.

Zapraszam do świata KDK Medycyna Estetyczna, gdzie daleko od zgiełku miasta udało mi się stworzyć dla Państwa kameralne, nowoczesne i bezpieczne miejsce.

lek. med. Krystyna Dąbrowska-Korżak


Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej, specjalistą neonatologiem. W 2011 roku ukończyłam studia podyplomowe – kosmetologia dla lekarzy w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Jestem członkiem Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, które należy do UIME (Union Internationale de Medicine Estheticue).

KDK Medycyna Estetyczna

Certyfikaty