krystyna.korzak@icloud.com
+48 601 579 580
  Powróć do wszystkich zabiegów
  Udostępnij na Facebooku

Nucleofill - lifting na poziomie komórkowym

Nucleofill może być zbawieniem dla skóry, która wraz z upływem lat i w skutek działania czynników zewnętrznych – m.in. wiatr, mróz, promieniowanie UV, zanieczyszczenie powietrza, zła dieta, pale papierosów, traci swoją dobrą kondycję i młodzieńczą zdolność do szybkiej regeneracji. Spowolnione zostają także jej naturalne funkcje naprawcze.  W wyniku tego staje się szara, sucha, wiotka, podatna na uszkodzenia, pojawiają się na niej oznaki starzenia w postaci zmarszczek. Ten naturalny proces starzenia się można jednak opóźniać, można też skutecznie przywracać dojrzalej skórze cechy skóry młodej. Pomagają w tym odpowiednio dobrane przez lekarza nowoczesne zabiegi i właściwa pielęgnacja domowa. Jedną z terapii, która sprawia, że skóra odzyskuje blask i witalność jest właśnie Nucleofill – nowa koncepcja bioregeneracji skóry. 

Czym jest Nucleofill?

Nucleofill to nowoczesny preparat zawierający polinukleotydy do głębokiej odbudowy i biorestrukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:

  • liftingu (zagęszczenie i napięcie skóry)

  • antyoksydacji
  • nawilżenia 

To niepowtarzalne, potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. 

  • Nucleofill zawiera polinukleotydy, które pobudzają skórę do odbudowy. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie
  • "wymiatane" są wolne rodniki, działanie antyoksydacyjne
  • polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe nawodnienie skóry

Skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowo preparat ma działanie antyoksydacyjne i nawilżające.

Efekt jest wyraźny ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry, zarówno naprawczo jak i i profilaktycznie.

Doskonały w trudnych problemach jak wiotkość szyi i utrata owalu twarzy. 

Wskazania:

  • utratą elastyczności, wiotkość, brak napięcia skóry
  • opadanie skóry twarzy, utrata owalu, konturu twarzy
  • wiotkość skóry szyi, dekoltu

 

Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Lekarz wprowadza Nucleofill za pomocą igły lub kaniuli w kilku punktach.

Zasadniczą kwestią w tym zabiegu jest precyzja podania preparatu w ściśle określone anatomicznie miejsca. 

Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie. Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. 

W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 2-3 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Przy mniej zaawansowanych problemach już jeden zabieg może przynieść oczekiwany efekt.

Cennik

Nucleofill
1amp 1,5 ml 1000,00 zł / 1 zabieg